Pijany traktorzysta na zakazie spowodował kolizję. Co go czeka?

reklama

Policjanci ruchu drogowego z Myszkowa zatrzymali pijanego traktorzystę. Mając blisko 2.5 promila alkoholu w organizmie spowodował kolizję drogową. Okazało się również, że obowiązuje go zakaz prowadzenia pojazdów.

Wczoraj przed godziną 14.00 w Sokolnikach policjanci ruchu drogowego interweniowali wobec 52-latka z tej wsi, który spowodował kolizję drogową. Mężczyzna jadąc ciągnikiem rolniczym marki Ursus w kierunku Lelowa, nie zachował ostrożności i zjechał do osi jezdni. Następnie zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku pojazdem marki Mazda 6. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowca ciągnika miał w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. Dodatkowo 52-latka obowiązywał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz zgodnie z przepisami, oprócz spowodowania kolizji drogowej, sprawca odpowie za jazdę „na podwójnym gazie” i za "łamanie" sądowego zakazu. Za ta co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.  


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz