Pijany sternik łodzi na porajskim zalewie

reklama

Policyjni motorowodniacy z Myszkowa zatrzymali nietrzeźwego sternika łodzi na zalewie w Poraju. Mężczyzna miał w organizmie prawie promil alkoholu. Jego łódź została odholowana, a sam będzie musiał zapłacić mandat karny. Podczas tegorocznych wakacji to kolejny taki odnotowany przypadek nieodpowiedzialności nad wodami powiatu myszkowskiego.

Wczoraj policjanci z Posterunku Wodnego w Poraju czuwali nad bezpieczeństwem wypoczywających oraz pływających po porajskim zalewie. Podczas patrolu na zbiorniku zauważyli motorówkę, którą sterował mężczyzna. W trakcie kontroli okazało się, że sternik jest pijany. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało prawie promil alkoholu w organizmie. Łódź została odholowana do brzegu. Natomiast sternik został ukarany mandatem.

Policyjni wodniacy apelują do użytkowników sprzętu wodnego o rozsądek i ostrożność nad wodą, a zwłaszcza o zachowanie trzeźwości!


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz