Pijany na skuterze wodnym uciekał przed policjantami

reklama

Policjanci pełniący służbę na Gople, zatrzymali pijanego na skuterze. Mężczyzna tak bardzo chciał uniknąć zatrzymania, że najpierw uciekał skuterem, a  potem wpław.

Do zdarzenia doszło w niedzielę kilka minut po 16:00 w Połajewie. Policjanci radziejowskiej grupy wodnej pełnili służbę na motorówce na jeziorze Gopło. Zauważyli skuter bez wymaganych oznaczeń. Postanowili go skontrolować. Jednak kierujący nim, zaczął uciekać w stronę brzegu. Policjanci ruszyli w pościg.

- Po dotarciu do brzegu, mężczyzna porzucił skuter. Widząc, że policjanci wysiadają z łodzi i chcą go zatrzymać, skoczył do wody i zaczął uciekać wpław. Po chwili został zatrzymany i przewieziony na posterunek, gdzie sprawdzono jego trzeźwość. Alkomat wskazał blisko 0,7 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymany 29-letni mieszkaniec pow. aleksandrowskiego oprócz tego, że był pijany, to  nie miał patentu sternika motorowodnego. Prosto z posterunku trafił do aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty.

Grozi mu  do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz