Pijany mieszkaniec pow. kartuskiego wjechał do tunelu dla pieszych w Sopocie

reklama

27-letni mieszkaniec pow. kartuskiego zjechał wczoraj do tunelu dla pieszych w Sopocie. Mężczyzna podróżował razem z kolegami. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale okazało się, że 27-latek był pijany i pod wpływem narkotyków. Twierdził, że świętował z kolegami narodziny dziecka.

O wyczynie mężczyzny informowały media regionalne i ogólnopolskie. Wszystko wydarzyło się wczoraj około godz. 4.30 policjanci patrolujący centrum miasta zauważyli jak w pewnej odległości od nich, w udostępnionej do ruchu części ul. Bohaterów Monte Cassino, kierujący toyotą wykonuje dziwne manewry. Natychmiast postanowili zatrzymać auto do kontroli drogowej, ale w tym momencie kierujący samochodem nagle wjechał do tunelu dla pieszych znajdującego się pod torami kolejowymi.

Gdy policjanci dobiegli na miejsce, zauważyli, że samochodem jechało czterech kolegów. Kierującym okazał się 27-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Policjanci wyczuli od niego silną woń alkoholu, więc natychmiast sprawdzili jego trzeźwość. Przeprowadzone badanie wykazało, że 27-latek ma promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

fot.KMP w Sopocie

Kierowca toyoty natychmiast został zatrzymany przez funkcjonariuszy i doprowadzony do sopockiej komendy. W rozmowie z policjantami tłumaczył się, że razem z kolegami wcześniej świętował narodziny dziecka, a teraz wracali do domu. Ale podejrzenia policjantów wzbudziło też nienaturalne zachowanie kierowcy. Przeprowadzili więc badanie na obecność narkotyków.  Wstępne badanie śliny wykazało u 27-latka obecność amfetaminy.

W bieliźnie zatrzymanego znaleziono też zawiniątko z zawartością białej substancji, którą zabezpieczono do dalszych badań. Policja prowadzi dalsze czynności w tej sprawie.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz