Pijany kierowca ciągnika aresztowany na 3 miesiące

reklama

Kartuski sąd zdecydował o aresztowaniu na trzy miesiące kierowcy ciągnika, który po pijanemu spowodował kolizję w Gołubiu. Mężczyzna ukradł ciągnik, prowadził mając 3 promile alkoholu, a policjantom powiedział, że chciał jedynie pojechać po piwo. 

Policjanci ustalili, że mężczyzna, kierując ciągnikiem, doprowadził do kolizji. 42-latek był tak pijany, że wypadł z ciągnika. Próbował uciekać, ale został zatrzymany przez jednego z kierowców. 

Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma w organizmie 3 promile alkoholu. Miał też 10-letni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. A ciągnik, którym się poruszał wcześniej ukradł. Policjantom tłumaczył, że "pożyczył" pojazd, bo chciał pojechać... po piwo. 

42-latkowi grozi teraz kara więzienia i już najbliższe miesiące spędzi za kratkami. 

- Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy - mówi Artur Socha, rzecznik kartuskiej policji. 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz