Pijany i na zakazie mercedesem zjechał do rowu

reklama

23-latek z Zawiercia miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie, ale nie przeszkodziło mu to w prowadzeniu samochodu. Dalszą jazdę zakończył... w rowie i wpadł w ręce myszkowskiej "drogówki". Jego 39-letni pasażer trafił do szpitala.

Wczoraj około godziny 22.00 policjanci ruchu drogowego otrzymali wezwanie na ulicę Koziegłowską w Myszkowie. Tam doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu marki Mercedes. 23-letni kierowca na skutek nieprawidłowo wykonanego manewru skrętu w prawo, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Mundurowi obecni na miejscu zdarzenia zbadali jego stan trzeźwości. Wynik pokazał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Jego pasażer 39-latek z gminy Żarki z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Teraz nieodpowiedzialnemu kierowcy wysoka kara grzywny, (nawet do 10 tys. zł), a nawet 3 lata za kratami, bowiem nieodpowiedzialny 23-latek odważył się w takim stanie usiąść za kierownicę pomimo sądowego zakazu. 


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz