Pijany chciał wejść na stadion. Teraz czekają go kłopoty.

reklama

Policjanci przedstawili zarzut zakłócania przebiegu imprezy masowej 37-letniemu mężczyźnie. Mielczanin, będąc pod wyraźnym wpływem alkoholu, chciał wejść na mecz rozgrywany na mieleckim stadionie. Udział w imprezie uniemożliwiła mu ochrona obiektu, która przekazała mężczyznę w ręce funkcjonariuszy.

- Policjanci interweniowali podczas ostatniego meczu rozgrywanego na mieleckim stadionie piłkarskim. Ochrona obiektu odpowiadająca za bezpieczeństwo na stadionie, podczas kontroli osób chcących wziąć udział w imprezie, zauważyła mężczyznę pod wyraźnym wpływem alkoholu – przekazuje Urszula Chmura, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Był on agresywny i wulgarny. Nie reagował na wezwania ochrony o zachowanie zgodne z prawem. Usunięty siłą ze stadionu, nadal zakłócał porządek w rejonie stadionu. Na miejsce wezwani zostali policjanci

Mężczyzna, przewieziony do jednostki Policji, nie chciał poddać się badaniu na zawartość alkoholu. Został zatrzymany w policyjnych aresztach. Po wytrzeźwieniu funkcjonariusze przedstawili mu zarzut zakłócania przebiegu imprezy masowej. Zatrzymany przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia.
 
Za popełnione przestępstwo grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności do lat 3.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz