Pijany 20-latek z siekierą. Interweniowali policjanci

reklama

20-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego został zatrzymany na terenie gminy Gizałki (pow. pleszewski). Pijany mężczyzna spowodował kolizję, a dodatkowo siekierą uszkodził ogrodzenie placu zabaw i drzwi sali wiejskiej.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Kolonia Ostrowska. Dyżurny pleszewskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że 20-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego, będąc u swojej znajomej, spożywał alkohol. W pewnym momencie wywiązała się między nimi kłótnia, która zdenerwowała 20-latka.

Pijany mężczyzna zabrał kluczyki od samochodu marki Seat, a następnie wsiadł za kierownicę. Przejażdżka nie trwała długo, ponieważ zakończyła się w rowie. Po tym zdarzeniu 20-latek poszedł na pobliski plac zabaw i siekierą dokonał uszkodzenia ogrodzenia placu zabaw oraz metalowych drzwi od sali wiejskiej. Straty wyceniono na 600 zł.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce interwencji, zatrzymali młodego mężczyznę, a następnie przetransportowali go do pleszewskiej komendy, gdzie został poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, które wykazało 1,4 promila.

20-latek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty dotyczące krótkotrwałego użycia pojazdu oraz uszkodzenia mienia. Mężczyźnie grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz