Pędzący koń staranował dziecko pod Krojantami

reklama

Podczas Szarży pod Krojantami doszło do nieszczęśliwego wypadku. Koń ciągnący bryczkę potrącił 10-letniego chłopca. Dziecko zostało zabrane śmigłowcem do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czasie inscenizacji - ale nie na polu, gdzie odbywa się impreza, tylko na pobliskiej drodze prowadzącej w stronę Krojant. Rozpędzony koń prawdopodobnie poniósł wóz z woźnicą. Uszkodził trzy samochody, rowery oraz potrącił dziecko. - 10-latek został zabrany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe - potwierdza Justyna Przytarska, rzeczniczka prasowa chojnickiej policji. Jak wynika z naszych informacji, życiu dziecka nie zagraża niebezpieczeństwo, Prawdopodobnie 10-latek ma złamaną kończynę i musiał zostać zabrany do innego szpitala, bo w chojnickiej lecznicy nie ma chirurgii dziecięcej. Być może ucierpiały także inne osoby, ale służby nie podają na razie szczegółowych informacji na ten temat. Więcej napiszemy w czwartkowym "Czasie Chojnic".


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz