Okradziono domki. Policja zabezpieczyła rzeczy i szuka właścicieli

reklama

Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach poszukuje poszkodowanych właścicieli domków letniskowych położonych na terenie gmin Kartuzy i Chmielno, w których dochodziło do włamań i kradzieży różnego rodzaju mienia. Policja zabezpieczyła m.in. narzędzia budowlane i ogrodnicze. 

Do zdarzeń miało dochodzić w okresie od września 2018 r. do lutego 2019 r. Zabezpieczone rzeczy znajdują się w Komendzie Powiatowej Policji w Kartuzach.

- Zabezpieczono m.in.  narzędzia budowlane oraz ogrodowe elektryczne i spalinowe, latarki, lunety i inne rzeczy stanowiące wyposażenie domków letniskowych. Osoby u których doszło do kradzieży rzeczy, a nie zgłosiły tego faktu organom ścigania proszone są o kontakt z policjantem wydziału dochodzeniowo- śledczego - informują policjanci.

W celu odzyskania rzeczy należy skontaktować się z osobą prowadząca postępowania:  mł. asp. Robertem Szwedą tel. 58-685-22-59 bądź pod numer 58-685-22-22.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz