Uwaga!Link przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich!

Ta strona zawiera treść, która może być nieodpowiednia dla użytkowników poniżej 18 roku życia.

Czy masz powyżej 18 lat i chcesz kontynuować?

Nie, rozmyśliłem się

Ogromna tragedia w szkole w Warszawie! Uczeń zabił kolegę nożem!

reklama

Prawdopodobnie między uczniami Szkoły Podstawowej nr 195 im. Króla Maciusia I doszło do kłótni z użyciem ostrego narzędzia. Jej powód oficjalnie nie jest znany, nieoficjalnie poszło o pieniądze. Napastnik to uczeń klasy VIII szkoły podstawowej, miały być z nim już wcześniej problemy. Mimo reanimacji, poszkodowany uczeń zmarł. Szkoła została zamknięta.

Potwierdzamy, że o godz. 10.30 mieliśmy zgłoszenie, że doszło do kłótni pomiędzy dwoma chłopakami. Jeden z nich miał wyciągnąć niebezpieczny przedmiot, zaatakować drugiego. Reanimacja niestety okazała się ona nieskuteczna - przyznał rzecznik stołecznej policji kom. Sylwester Marczak.

Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga na razie nie udziela bliższych informacji. Potwierdza jedynie, że zdarzenie miało miejsce oraz że jego finał był tragiczny.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz