Ogromna tragedia. Kierowca zmarł podczas jazdy

reklama

Do zdarzenia doszło dziś, tuż po godzinie 10 na ul. Nowej w Nisku. Z relacji świadków wynika, że 65-letni mieszkaniec Niska jechał w kierunku centrum, nagle zjechał na pobocze i uderzył w drzewa znajdujące się po przeciwnej stronie jezdni. Świadkowie, którzy jako pierwsi udzielali pomocy poszkodowanemu mówili, że kierowca jeszcze żył do przyjazdu służb ratunkowych. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.
Reanimacja nie przyniosła skutku, mężczyzna zmarł. Prawdopodobnie doznał on zawału serca.

Czytelniku, zawał serca jest jedną z najczęstszych przyczyn przedwczesnej śmierci (40-50% wszystkich przypadków)występuje zazwyczaj u osób, które ukończyły 45 rok życia (szczególnie u mężczyzn).  Częste badania serca i konsultacje kardiologiczne przedłużą Twoje życie.


 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz