Odpowie za posiadanie i udzielanie narkotyków

reklama

Chełmińscy policjanci zatrzymali 30-latka, u którego znaleźli marihuanę. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania zabronionych środków i ich udzielania. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

Policjanci w dalszym ciągu nie poprzestają w walce z osobami handlującymi różnego rodzaju środkami odurzającymi. 

W środę (14.08) na podstawie wcześniejszych ustaleń, kryminalni z miejscowej komendy udali się do jednego z chełmińskich mieszkań. Podczas przeszukania policjanci znaleźli i zabezpieczyli 8 woreczków strunowych z zawartością suszu roślinnego koloru zielono-brązowego. Wstępne policyjne testy potwierdziły, że jest to marihuana w ilości ponad 7 g. 

Zatrzymany przez mundurowych właściciel zakazanych środków, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił również na przedstawienie mężczyźnie zarzutu udzielania środków odurzających innej osobie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. 

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mieszkańcowi Chełmna grozi do 10 lat pozbawienia wolności. O jego losach zadecyduje sąd. 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz