Odnaleziony w polu kukurydzy. Szczęśliwy finał poszukiwań 33-latka z cukrzycą

reklama

Kilkudziesięciu policjantów wspomaganych przez strażaków zawodowych i druhów ochotników szukało 33-letniego mieszkańca gminy Iłów. Mężczyzna wyszedł z domu po przyjęciu większej ilości insuliny i nie było z nim żadnego kontaktu. Poszukiwania zakończyły się sukcesem. Tuż przed godz. 4 zaginionego odnaleźli policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego.

Wczoraj wieczorem policjanci z sochaczewskiej komendy zostali poinformowani o zaginięciu 33-letniego mężczyzny chorego na cukrzycę. Mężczyzna prawdopodobnie przyjął zbyt dużą dawkę insuliny i wyszedł z domu. Rodzina, która była zaniepokojona jego kilkugodzinną nieobecnością, wezwała na pomoc policjantów.

Natychmiast po przyjęciu zawiadomienia o zaginięciu rozpoczęto poszukiwania. Około godz. 23 został ogłoszony alarm. Po kilkunastu minutach w komendzie stawiali się kolejni mundurowi gotowi szukać zaginionego. Z pomocą przyszli również sochaczewscy strażacy zawodowi i druhowie z OSP. Poszukiwania wspierane były również przez funkcjonariusza z KMP w Płocku, który przyjechał na miejsce z psem tropiącym.

Mundurowi szli tyralierą i sprawdzali każde miejsca, w których mógł przebywać 33-latek. Około godz. 4 policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego odnaleźli zaginionego w polu kukurydzy. Mężczyzna był wychłodzony, a kontakt z nim utrudniony. Na miejsce wezwano natychmiast karetkę pogotowia, która przewiozła go do szpitala. Trafił pod opiekę lekarzy.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz