Od początku tak podejrzewali...

reklama

Zaginął pod koniec maja br, od tego czasu nie było z nim żadnego kontaktu. Mimo zakrojonej na szeroką skalę akcji poszukiwawczej nie udało się natrafić na jego ślad. Tymczasem pod koniec lipca z rzeki Kani wyłowiono zwłoki mężczyzny, którego ciało znajdowało się w głębokim rozkładzie, dlatego do ustalenia jego tożsamości potrzebne były badania DNA.

Od początku śledczy podejrzewali, że może to być zaginiony Michał Polewski, jednak ze względu na charakter sprawy musieli być tego pewni. Dziś przyszło potwierdzenie z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, że odnaleziony w rzece mężczyzna to zaginiony pod koniec maja Michał Polewski. Potwierdziły to badania DNA – Po wykonaniu badań genetycznych mamy pewność, że jest to poszukiwana osoba, co podejrzewaliśmy – informuje Michał Smętkowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Michał Polewski miał 45 lat. Pogrzeb zmarłego gostynianina odbędzie się w środę 11 września w gostyńskiej Farze.  

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz