Obwodnica Szubina całkowicie zablokowana, po wypadku 2 ciężarówek

reklama

O groźnie wyglądającym wypadku służby dowiedziały się chwilę po godzinie 5 rano, 11 czerwca 2019 roku. Na obwodnicę Szubina, droga krajowa nr 5, natychmiast skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Zadaniem strażaków było zrobienie dostępu do zakleszczonego kierowcy samochodu dostawczego, który wjechał w naczepę samochodu ciężarowego.

Całe zdarzenie rozpoczęło się od wybuchu obony w naczepie, samochodu ciężarowego, kierujący tego pojazdy zaczął hamować i zjeżdżać na pobocze. Kierujący kolejnym "TIR'e" zdążył wyhamować, natomiast kierujący samochodem dostawczym wjechał w naczepę samochodu ciężarowego przewożącego kostkę.

W wyniku wypadku, poszkodowany został kierujący samochodem dostawczym, przewożącym mięso. W stanie ciężkim, ale przytomny, został przetransportowany ZRM do szpitala Biziela w Bydgoszczy.   

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci. Obwodnica Szubina całkowicie zablokowana, wyznaczono objazdy przez miast.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz