Uwaga!Link przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich!

Ta strona zawiera treść, która może być nieodpowiednia dla użytkowników poniżej 18 roku życia.

Czy masz powyżej 18 lat i chcesz kontynuować?

Nie, rozmyśliłem się

Nowe fakty w sprawie wypadku na światłach we Włocławku. Wiemy, kim są ofiary

reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, w którym zginęły 2 osoby. Śmierć na miejscu poniosły dwie kobiety: 46 i 75-latka.

O zdarzeniu drogowym informowaliśmy już w sobotę. Do tragicznego wypadku doszło w piątek (22 marca) po godzinie 23 na drodze krajowej nr 10 na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Jastrzębskiej w Lipnie.Policjanci poinformowali, że znane są już wstępne przyczyny zdarzenia.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadąca z Rypina w stronę Włocławka kierująca osobowym oplem 26-letnia mieszkanka pow. gostynińskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w samochód ciężarowy Volvo  jadący krajową „10” z Warszawy w kierunku Torunia - relacjonuje kom. Mariusz Korpalski z Komendy Powiatowej Policji w Lipnie.

Zginęły 2 pasażerki jadące osobowym oplem. Śmierć na miejscu poniosła 46-letnia mieszkanka pow. gostynińskiego i 75-letnia mieszkanka pow. włocławskiego. Kierująca pojazdem i jej 2,5 letnie dziecko zostały zabrane do szpitali w Lipnie i Toruniu. 

Badanie trzeźwości przeprowadzone na miejscu zdarzenia wykazało, że 54-letni kierowca pojazdu ciężarowego był trzeźwy. Mieszkaniec Torunia nie doznał większych obrażeń. Alkoholu nie spożywała także kierująca "osobówką".

Przyczynę i szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo.            

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz