No to dał im przykład...

reklama

Jak na przykładnego ojca przystało jadąc w odwiedziny do dzieci,zorganizował dla nich prezent. Niestety wizyta miała dość nieprzyjemny charakter. Mężczyzna był agresywny, dlatego rodzina wezwała policję. Wtedy okazało się, że przywieziony ze sobą upominek, widnieje w policyjnej bazie danych, a troskliwy tatuś ma jeszcze sporo na sumieniu. 

W miniony weekend mieszkaniec województwa łódzkiego przyjechał na teren naszego powiatu by odwiedzić swoje dzieci, będące obecnie pod opieką rodziny. W prezencie przywiózł im rower wartości 1600 zł. Niestety wizyta okazała się raczej nieudana, bo mężczyzna zaczął zachowywać się agresywnie, dlatego rodzina wezwała policję.

Po przyjeździe na miejsce, funkcjonariusze przyjrzeli się bliżej troskliwemu ojcu. Wtedy wyszło na jaw, że prezent jest trefny i znajduje się w policyjnej bazie danych – Jak się okazało, podarowany dzieciom prezent, został skradziony w lipcu w powiecie sieradzkim. 37-letni mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży, do której się przyznał. Wyjaśnił, że rower był niezabezpieczony, więc go zabrał, z myślą o zrobieniu prezentu dziecku. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności - informuje Monika Curyk, z-ca oficera prasowego KPP w Gostyniu

Przy okazji sprawdzono też kartotekę 37-latka. Okazało się, że przeciwko niemu toczą się inne postępowania, prowadzone przez policjantów z powiatu sieradzkiego – Również ta sprawa kradzieży roweru, jest prowadzona przez policjantów z powiatu sieradzkiego – dodaje Monika Curyk. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań.
 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz