Nissanem uderzył w drzewo. Był nietrzeźwy i bez prawa jazdy

reklama

W miejscowości Rozental w gminie Radzyń Chełmiński kierujący nissanem uderzył w drzewo. W zdarzeniu ucierpiała pasażerka pojazdu. Ranna 42-letnia kobieta przebywa w szpitalu. Pracujący na miejscu mundurowi ustalili, że samochodem kierował 29-letni mężczyzna, który był pijany i nie posiadał prawa jazdy. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury będą ustalać okoliczności i przyczyny zdarzenia. Sprawa trafi do sądu.

W niedzielę (9.06.19) przed godziną 8.00 na drodze wojewódzkiej nr 543 w miejscowości Rozental  w gminie Radzyń Chełmiński kierujący samochodem osobowym Nissan Primera zjechał za lewą stronę jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia do szpitala trafił mężczyzna prowadzący auto oraz pasażerka pojazdu. 29-letni kierowca doznał jedynie ogólnych potłuczeń, poważniejszych obrażeń ciała doznała 42-letnia kobieta podróżująca pojazdem, która przebywa w szpitalu.

Skutki zdarzenia likwidowali policjanci z grudziądzkiej „drogówki”, na miejscu pracował technik kryminalistyki. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdu. Wykonano szkic oraz dokumentację fotograficzną. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Policyjny alkotest wskazał, że mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Okazało się też, że 29-latek nie posiadał prawa jazdy. Rozbite auto zostało odholowane na parking, a kierowca został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Policjanci pod nadzorem prokuratury w Wąbrzeźnie będą ustalać okoliczności zdarzenia, żeby wskazać jego przyczynę. Sprawa trafi do sądu. Nieodpowiedzialny kierowca z pewnością poniesie też odpowiedzialność za prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości i bez wymaganych uprawnień. To przestępstwo i wykroczenie. Dzisiaj (10.06.19) mężczyzna usłyszy pierwsze zarzuty. (policja.pl)

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz