Nielegalne wyścigi na Moście Solidarności w Płocku. Kilkunastu kierowców wpadło

reklama

Kolejne nielegalne wyścigi na Moście Solidarności. Późnym wieczorem policjanci otrzymali informację o łamaniu prawa i natychmiast udali się na miejsce. Wylegitymowali kierowców, a piętnastu z nich zostało ukaranych mandatami. 

Nie po raz pierwszy w tej części miasta urządzane są nielegalne wyścigi. Kierowcy co jakiś czas ścigają się czy to ul. Wyszogrodzką na wysokości galerii handlowych, czy też na nowym moście. W czwartek około 22:30 policjanci otrzymali informację o nielegalnych wyścigach odbywających się właśnie na Moście Solidarności. 

- Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego otrzymali informację o grupowaniu się pojazdów w rejonie Trasy ks. Popiełuszki i Mostu Solidarności i przekraczaniu przez kierowców dozwolonej prędkości - potwierdza Marta Lewandowska, rzeczniczka prasowa płockiej policji. - Policjanci natychmiast udali się na miejsce. Piętnastu kierowców zostało ukaranych mandatami karnymi. Nie poprzestajemy na tych działaniach, będziemy prowadzić wzmożone kontrole. Nie ma przyzwolenia na takie zachowania i stwarzanie zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego. 

Tym razem nikomu nic się nie stało, ale jak podkreślają policjanci, przy tak dużych prędkościach do tragedii niewiele potrzeba. 


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz