Niebezpieczna 19-stka. Sprawdź co zrobiła!

reklama

Padający deszcze stwarza warunki sprzyjające wypadkom. W niedzielę, tuż przed godz. 7:00 w Nowosielcu kierowca renault trafic stracił panowanie nad pojazdem i dachował w rowie. Busem podróżowało czterech mężczyzn, którzy zostali przewiezieni do szpitala. Po opatrzeniu, trzech mężczyzn opuściło szpital.


Do drugiego zdarzenia doszło tuż po godz. 8:00. Kierująca camperem na zakręcie drogi nie zachowała ostrożności i wjechała do rowu. Na to zdarzenie najechali rzeszowscy żołnierze 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej, którzy jako pierwsi udzielili poszkodowanym pomocy. Pojazdem podróżowała kobieta z dwójką dzieci. – Do szpitala przewieziono 12-letnią dziewczynkę, która doznała niegroźnych obrażeń. 

– Postawa żołnierzy godna naśladowania. Pokazali, że hasło przewodnie Wojsk Obrony Terytorialnej „zawsze gotowi, zawsze blisko” jest przez wojskowych Podkarpackiej Brygady realizowane w codziennej służbie z pełnym zaangażowaniem, a pomoc społeczeństwu, która jest jednym z celów i misji naszej formacji, jest na pierwszym miejscu – podkreśla por. Witold Sura, rzecznik podkarpackich “terytorialsów”.

Po godz. 14: 00, gdy żołnierze WOT wracali z zajęć z Niska, najechali na kolejne wypadek. Na śliskiej nawierzchni kobieta kierująca clio straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu uszkadzając znak drogowy. 

Żołnierze udzieliliśmy kobiecie pomocy i zabezpieczyli do czasu przyjazdu karetki. Kierująca z bólami w klatce piersiowej została przewieziona do szpitala.
Chwilę później, kilkaset metrów od tego zdarzenia, doszło do kolejnego. Tym razem dachował seat. Kierowcy nic poważnego się nie stało.


 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz