Nie żyje rowerzysta. Na miejscu wypadku była komisja

reklama

Specjalna komisja badała miejsce, w którym doszło do śmiertelnego wypadku. W Redzie cyklista zderzył się z pieszą. Mężczyzna po kilku dniach zmarł w szpitalu.

Do zdarzenia doszło 22 maja przy rondzie na ul. Gniewowskiej. Funkcjonariusze ustalili, że rowerzysta, który jechał chodnikiem, zderzył się z pieszą, w wyniku czego mężczyzna upadł na chodnik. Cyklista został przetransportowany do szpitala, gdzie po kilku dniach zmarł. Poszkodowana w wyniku majowego wypadku została również piesza, która doznała obrażeń ciała.

W piątek na miejscu wypadku spotkali się policjanci z wejherowskiej drogówki i pionu dochodzeniowo-śledczego, a także strażacy oraz przedstawiciele zarządcy drogi. - Głównym celem spotkania komisji było sprawdzenie poprawności infrastruktury drogowej - wyjaśnia asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy KPP w Wejherowie.

Przypominamy, że spotkanie zespołu, który zajmuje się badaniem przyczyn wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym, to procedura, która uruchamiana jest w momencie, gdy na danej drodze dochodzi do zdarzenia drogowego ze skutkiem śmiertelnym.


 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz