Na widok policjantów schował narkotyki w...

reklama

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tczewie zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który sprzedawał narkotyki. 

Mężczyzna na widok funkcjonariuszy ukrył amfetaminę w bieliźnie. Podczas zatrzymania mieszkaniec Tczewa naruszył nietykalność jednego z policjantów. Zatrzymany 24-latek w prokuraturze usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, naruszenia nietykalności funkcjonariusza oraz sprzedaży zakazanych środków. Decyzją sądu mężczyzna trafił do tymczasowego aresztu.

13 marca br. praca kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie doprowadziła do ustaleń, z których wynikało, że w jednym z mieszkań na terenie miasta znajduje się mężczyzna, który ma posiadać narkotyki. Funkcjonariusze natychmiast pojechali sprawdzić uzyskaną informację. Po wejściu do mieszkania stróżów prawa mężczyzna podbiegł do jednej z szafek wyciągnął worek foliowy z zawartością białej substancji, który schował do bielizny. Mężczyzna w trakcie interwencji był agresywny. Stróże prawa pouczali agresywnego mieszkańca Kociewia aby zachowywał się zgodnie z prawem. Jednak 24-latek nie reagował na wydane polecenia i podczas zatrzymania naruszył nietykalność jednego z nich mundurowych. Policjanci podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych 24-latka zabezpieczyli woreczki foliowe z substancjami zawierającymi składniki amfetaminy i marihuany. Zatrzymany do sprawy mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Kryminalni zajmujący się tą sprawą dodatkowo ustalili, że zatrzymany mężczyzna sprzedawał te zakazane środki. Prokurator przesłuchał już zatrzymanego przez funkcjonariuszy 24-latka i przedstawił mu zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków, naruszenia nietykalności funkcjonariusza oraz ich sprzedaży. Decyzją sądu mieszkaniec Tczewa trafił na trzy miesiące do aresztu. 

Za te przestępstwa kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz