Na prostym odcinku drogi uderzył w przydrożne drzewo

reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miniony piątek na trasie Barkowo - Czarne w pobliżu miejscowości Grabowiec, gdzie osobowy volkswagen uderzył w drzewo. Kierowca był trzeźwy, trafił do szpitala - informuje KPP w Człuchowie.

W miniony piątek o godzinie 17.50 policjanci z Człuchowa zostali powiadomieni o wypadku, do którego doszło w pobliżu miejscowości Czarne, gdzie na prostym odcinku drogi samochód osobowy uderzył w drzewo. Natychmiast na miejsce pojechali funkcjonariusze oraz służby ratunkowe. 

Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że kierujący vw 25-letni mieszkaniec gminy Czarne, jechał w kierunku Barkowa i na prostym odcinku drogi tuż przed Grabowcem uderzył w przydrożne drzewo. Funkcjonariusze na miejscu zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny oraz zorganizowali objazdy. Droga przez kilka godzin była całkowicie zablokowana.

Kierowca volkswagena był trzeźwy, jechał sam, został zabrany do szpitala w Chojnicach, aktualnie policjanci ustalają szczegóły tego wypadku. 

Funkcjonariusze apelują, aby dostosować prędkość do panujących warunków atmosferycznych i własnych umiejętności. Pamiętajmy również o odpowiednim przygotowaniu się do podróży i zaplanowaniu przerw na odpoczynek i kawę.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz