Mundurowi badali przyczyny tragicznego wypadku drogowego

reklama

Spotkanie zespołu zajmującego się badaniem przyczyn wypadków drogowych to procedura, która uruchamiana jest w każdym przypadku wystąpienia zdarzeń ze skutkiem śmiertelnym. W skład takiego zespołu wchodzą między innymi policjanci z drogówki, technicy kryminalistyki, funkcjonariusze pionu dochodzeniowo-śledczego wspólnie z zarządcą drogi oraz funkcjonariuszami straży pożarnej. Wspomniane osoby spotykają się w miejscach, gdzie doszło do tragicznego w skutkach wypadku i tam wspólnie stan nawierzchni, infrastrukturę drogową oraz prawidłowość oznakowania.

Do takiego zdarzenia doszło 2 czerwca br. około godz. 4.00 na tzw. Berlince w miejscowości Dąbrowa. Wówczas oficer dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o  wypadku drogowym, w którym uczestniczyło auto marki BMW. Według wstępnych ustaleń policji, kierujący tym pojazdem mężczyzna zjechał na prawe pobocze drogi, gdzie czołowo uderzył w drzewo. Obrażenia jakich doznał 29-letni pasażer tego auta okazały się śmiertelne. Kierowca oraz drugi pasażer bmw trafili do szpitala.

Wczoraj w miejscu, gdzie doszło do tego tragicznego w skutkach zdarzenia, spotkali się przedstawiciele wchodzący w skład zespołu badania przyczyn wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. W wyniku przeprowadzonej kontroli zespołu nie stwierdzono w tym miejscu uchybień w oznakowaniu drogi jak i infrastrukturze drogowej.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz