Motocyklowy pirat drogowy namierzony i zatrzymany przez SPEED

reklama

Bydgoscy policjanci z grupy „SPEED” zatrzymali łamiącego przepisy drogowe motocyklistę. Mężczyzna, kierujący jednośladem, ignorował znaki mówiące o dozwolonej prędkości i jechał zbyt szybko. Policyjna kontrola zakończyła się dla niego pięćsetzłotowym mandatem karnym i punktami karnymi.

Bydgoscy policjanci z grupy „SPEED” patrolowali DK 10 w rejonie Lisiego Ogona nieoznakowanym radiowozem z videorejestratorem. W pewnym momencie zauważyli motocyklistę, który za nic miał znaki nakazujące jazdę z ograniczoną prędkością.  Funkcjonariusze ruszyli za motocyklistą i dokonali pomiaru prędkości z jaką jechał.

Policyjny vidorejestrator wskazał, że jednoślad pędził 148 km/h w miejscu, gdzie można najwyżej siedemdziesiąt. Niebezpieczną jazdę natychmiast przerwali policjanci, zatrzymując motocyklistę do kontroli. 

Nierozważny bydgoszczanin został ukarany za to wykroczenie mandatem karnym w wysokości 500 złotych oraz 10 punktami karnymi.

*

Przed nami weekend powrotów z dobiegających końca wakacji. Bydgoscy policjanci apelują o rozwagę na drodze i stosowanie się do obowiązujących na drodze przepisów. W najbliższych dniach na drogach naszego powiatu będzie więcej policyjnych patroli. Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu drogowego. Przede wszystkim będą zwracać uwagę na popełnianie wykroczeń dotyczących przekraczania dozwolonej prędkości, nieustępowania pierwszeństwa, niewłaściwego wyprzedzania, ale również będą kontrolować stan trzeźwości. Wszyscy, którzy postanowią łamać przepisy muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz