Molestował i zgwałcił 12-latkę? Prokuratura bada sprawę

reklama

Prokuratura bada sprawę wykorzystywania seksualnego 12-latki z Włocławka. Dziewczynka wskazała mężczyznę, który miał ją molestować i zgwałcić. Nie przyznaje się do winy.

Do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o pedofilię doszło w ubiegłym tygodniu. Sprawę komentowano na facebookowej grupie „Matki Aparatki-Włocławek i okolice”.

Jak udało nam się ustalić, 12-latka zeznała, że była molestowana i zgwałcona, natomiast wskazany przez nią mężczyzna nie przyznał się do winy.

- Są zeznania dziewczynki i opinia biegłej. Biegła wstępnie twierdzi, że u dziewczynki nie ma żadnych zaburzeń w postrzeganiu, zapamiętywaniu i odtwarzaniu zdarzeń, ale tak samo wiarygodny jest nasz podejrzany – podkreśla prokurator Arkadiusz Arkuszewski, zastępca prokuratora rejonowego we Włocławku.

Mężczyznę objęto policyjnym dozorem oraz zakazem zbliżania się do pokrzywdzonej.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz