Mogło skończyć się tragicznie...

reklama

Kobieta leżąca na klatce schodowej i mężczyzna, który nie chciał opuścić zadymionego mieszkania - taką sytuację zastali późnym wieczorem strażacy w jednym z bloków na os. Konstytucji 3-go Maja w Gostyniu. Pożaru nie było, ale doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Spaliło się mięso, które mieszkańcy zostawili na kuchence. Osoby, które przypatrywały się całej akcji nie szczędziły gorzkich słów wobec lokatorów mieszkania, gdzie doszło zdarzenia.

Kilka minut po godz. 23. gostyńscy strażacy otrzymali informacje o silnym zadymieniu w bloku na os. Konstytucji 3-go Maja. Prawdopodobnie o zagrożeniu poinformowała osoba, która wychodziła z jednego z mieszkań. Jeszcze przed przybyciem strażaków większość mieszkańców opuściła blok dla własnego bezpieczeństwa. - Po przyjeździe na miejsce ratownicy weszli na klatkę schodową, tam znajdowała się jedna z osób zamieszkujących to mieszkanie. Kobiecie ( przyp. red. w wieku około 60 lat) została udzielona pierwsza pomoc - podaliśmy jej tlen. W mieszkaniu zastaliśmy mięso przypalone na kuchence oraz drugiego z lokatorów. Mężczyzna (przyp. red. około 45 lat) nie chciał wyjść z mieszkania, dlatego wezwano patrol policji - mówił asp. sztab. Krzysztof Kasprzyk. Kobietę ostatecznie zabrano do szpitala, jej partner najprawdopodobniej pozostał na miejscu.  

Według nieoficjalnych na razie informacji zarówno kobieta jak i jej partner mogli być pijani. Z relacji świadków wynika, że czuć było od nich woń alkoholu. Sąsiedzi narzekali na parę, podkreślali, że w ich mieszkaniu nieraz interweniowała policja. - Często dochodziło u nich do różnych ekscesów, libacji...Policja już tu nieraz interweniowała - mówili rozgoryczeni sytuacja mieszkańcy bloku. - Teraz mogli nas spalić w środku nocy - skarżyli się gostynianie. 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz