Mieszkańcy pomogli zatrzymać pijanego kierowcę

reklama

Ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca skody, którego dzięki reakcji mieszkańców zatrzymano w Baninie. Jego auto zostało zabezpieczone, a on sam stanie teraz przed sądem.

Na drogi powiatu kartuskiego wciąż wyjeżdża wielu nietrzeźwych kierowców, ale coraz częściej mieszkańcy i inni użytkownicy dróg reagują i pomagają zatrzymywać takie osoby. Tak było w piątek około godz. 23.00 w Baninie. Jak informuje Artur Socha, p.o. rzecznika prasowego kartuskiej policji, dzięki reakcji mieszkańców udało się zatrzymać 42-letniego kierowcę skody. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce przebadali mężczyznę alkomatem i okazało się, że ma on 2,2 promila w wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze zdecydowali o zabezpieczeniu auta należącego do 42-latka, a on sam stanie niebawem przed sądem.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz