Miał zabrane prawko, ale i tak pijany znowu kierował autem

reklama

6 czerwca chełmińscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego z cofniętymi uprawnieniami. Za popełnione przestępstwa 75-latek odpowie przed sądem. 

Wczoraj przed godz. 16.00 na drodze 1620 w Łęgu, chełmińscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego toyotą. Podczas rozmowy mundurowi wyczuli od 75-latka woń alkoholu z ust. Okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy – wynik 0,98 promila alkoholu w organizmie. Ponadto po sprawdzeniach w policyjnych systemach okazało się, że wobec mieszkańca powiatu chełmińskiego została wydana decyzja o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. 
Na chwilę obecną w Komendzie Powiatowej Policji w Chełmnie prowadzone jest postępowanie. Za popełnione przestępstwa kierowca odpowie przed sądem. 

Tego samego dnia po godz. 08.00  w miejscowości Nowawieś Chełmińska, kierujący fordem fiestą jadąc w kierunku Chełmna uderzył w sarnę. Zwierzę wbiegło na jezdnię wprost przed nadjeżdżający pojazd. Kierowca był trzeźwy. Pamiętajmy o tym, że dzikie zwierzęta stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa uczestników ruchu. 


 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz