Miał przy sobie 160 g amfetaminy. Sochaczewianin w areszcie

reklama

Mieszkaniec Sochaczewa spędzi w areszcie najbliższe trzy miesiące. Przy narkotykowym recydywiście policjanci znaleźli prawie 160 gramów amfetaminy. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Sochaczewscy operacyjni ustalili, że 38-letni mężczyzna posiada znaczną ilość środków odurzających. Do realizacji sprawy doszło we wtorek. Sochaczewianin został zatrzymany na ulicy Młynarskiej. W saszetce przymocowanej do roweru, a także w jego odzieży, policjanci znaleźli prawie 160 g białego proszku. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Badanie zabezpieczonej substancji wykazało, że była to amfetamina.

Wczoraj 38-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Mężczyzna popełnił przestępstwo działając w warunkach recydywy. Po zapoznaniu się z zebranym materiałem, sąd zdecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztu. Mieszkańcowi Sochaczewa grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz