Mercedes zderzył się ze skodą. Cztery osoby trafiły do szpitala

reklama

Zbyt szybka jazda była prawdopodobną przyczyną czwartkowego wypadku na obwodnicy Świecia.

W czwartek (10.10.2019) o 9.05 w Sulnówku, na obwodnicy Świecia, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów ruchu drogowego wynika, że kierujący mercedesem, 63-letni mieszkaniec powiatu koszalińskiego, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego uderzył w barierę ochronną, a następnie w jadącą z naprzeciwka skodę. Autem tym podróżowała rodzina z Grudziądza. Rodzice z dwójką dzieci trafili do szpitala. Na szczęście, jak się okazało, nikomu nic poważnego się nie stało.

Sprawca kolizji za swoje nierozważne zachowanie został ukarany mandatem oraz punktami karnymi.

- Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów - mówi podkom. Joanna Tarkowska, rzecznik prasowy KPP Świecie. - Należy pamiętać również, planując dłuższą podróż, aby sprawdzić stan techniczny pojazdu oraz zadbać o własne samopoczucie.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz