Menele z Rynku w akcji! Zdecydowana reakcja policjantów

reklama

Wraca problem pijanych mężczyzn panoszących się po mieleckiej starówce. Doszło do ostrego konfliktu między nimi i stanowczej reakcji mieleckich policjantów.

Narastający problem z regularnym pobytem w mieleckim Rynku i okolicy pijanych, zaniedbanych mężczyzn. Bytują szczególnie w okolic sklepu spożywczego w Rynku, odstraszają spacerowiczów, żebrzą o pieniądze. W ostatnich dniach dostarczyli sporo pracy mieleckim służbom.

W Wielki Piątek grupka mężczyzn przeniosła się z Rynku w okolice ulicy Staszica. Tam wspólnie spożywali alkohol. Gdy doszło między nimi do nieporozumień „piknik” przerodził się w bójkę z użyciem noża. Czterech awanturników zostało zatrzymanych, ten który został ugodzony nożem trafił do szpitala, ale rany okazały się niegroźne. Później także wylądował w izbie zatrzymań.

Gdy panowie odzyskali wolność wrócili… na Rynek. Tam w poniedziałek wielkanocny znowu pobili się. Tym razem agresorem był 34-latek, który w piątek został raniony nożem. Na miejscu szybko pojawiły się patrole policji. Agresor został odwieziony do izby wytrzeźwień do Rzeszowa, policjanci wobec uczestników zajścia skierują do sądu wnioski o ukaranie.

Spokój nie trwał długo. Powrót 34-latka z Rzeszowa doprowadził do kolejnego zamieszania w mieleckim Rynku. Znów na miejscu zameldowali się policjanci. Nie byli łaskawi. Pijanego 34-latka ekspresowo odstawili ponownie do rzeszowskiej izby wytrzeźwień i szykują kolejne wnioski do sądu o wymierzenie mu kolejnej kary.

Lista przewinień staromiejskich amatorów tanich trunków jest dłuższa. Doszło między innymi do znieważenia funkcjonariuszy policji.

reklama

Komentarze (1)


ozukofuneruh2019-05-15 13:42:27

0 0

Komentarz zablokowany

Odpowiedzi: 0

Odpowiedz

Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz