Mamy więcej informacji na temat śmierci byłego posła Janusza Dzięcioła

reklama

Policja i prokuratura badają szczegóły, ale ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca skręcając w lewo na przejazd kolejowy został oślepiony słońcem i mógł nie zauważyć nadjeżdżającego pociągu.

Do zdarzenia doszło wczoraj (06.12.2019) ok. godz. 8:30 w miejscowości Biały Bór pod Grudziądzem.

- Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że kierujący pojazdem marki Citroen C5 66-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego jadąc z kierunku Grudziądza drogą krajową nr 55, wykonując manewr skrętu w lewo, wjechał na przejazd kolejowy, gdzie zderzył się z pociągiem relacji Toruń-Grudziądz - informuje sierż. sztab. Maciej Szarzyński z KPP Grudziądz.

W wyniku zdarzenia Janusz Dzięcioł poniósł śmierć na miejscu. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz przesłuchali pierwszych świadków. Okoliczności wypadku będą teraz przedmiotem dalszego śledztwa.

 

materiał partnera: (K.N.)

 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz