Małżeństwo złodziei z Nowej Suchej w markecie. Co ukradli?

reklama

Małżeństwo z gminy Nowa Sucha odpowie za kradzież sklepową do której doszło na al. 600-lecia w Sochaczewie. Towar warty kilkaset złotych wrócił do dalszej sprzedaży. Za popełnione przestępstwo grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu policjanci z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni o ujęciu sprawców kradzieży w jednym z marketów przy alei 600-lecia.

Funkcjonariusze pojechali do sklepu i zatrzymali 34-letnią mieszkankę gminy Nowa Sucha. Okazało się, że kobieta wraz ze swoim mężem ukradli artykuły spożywcze i kosmetyki o wartości kilkuset złotych. Mężczyzna uciekł przed przyjazdem Policji, jednak po interwencji mundurowych, wrócił do sklepu.

Obydwoje zostali doprowadzeni do komendy, gdzie usłyszeli zarzut kradzieży. Obydwoje przyznali się do popełnienia przestępstwa. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz