Makabryczne odkrycie. Odnaleźli martwego noworodka na odcinku linii do ręcznego sortowania śmieci

reklama

Dziś rano jeden z pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Płońsku dokonał makabrycznego odkrycia. Na ostatnim odcinku linii do ręcznego sortowania wśród innych śmieci znajdował się martwy noworodek w torbie.

To wstrząsające informacje. Dziś rano w pracownik Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Płońsku znalazł martwego noworodka. Dziecko, zawinięte w torbę, znajdowało się na ostatnim odcinku linii do ręcznego sortowania odpadów. Portal plonskwsieci.pl publikuje komentarz prezesa miejskiej spółki PGK Dariusza Matuszewskiego na ten temat:

- Makabrycznego odkrycia dokonano już pod koniec procesu sortowania, na tzw. sicie obrotowym, wtedy musiało dojść do odsłonięcia jakiejś części zwłok.

„Jak przyznaje prezes, sortowane śmieci pochodziły z dzisiejszego załadunku i odbierane były w przeważającej większości z Płońska. Dowiadujemy się również, że jeden z kontenerów na odpady nosił ślady podpalenia. Znajduje się on przy ulicy Zduńskiej. Być może obydwa zdarzenia mają ze sobą związek, ale to już rola śledczych, aby to wyjaśnić” – donosi plonwsieci.pl

Pracownicy sortowni są w szoku. W tej chwili policja nie udziela żadnych informacji na ten temat.

foto źródło PGK Płońsk

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz