Leszczynianka potrzebowała pomocy medycznej. Interweniowały służby ratunkowe

reklama

Dzisiaj około godz. 10 straż pożarna i policja interweniowały w związku z domniemanym zagrożeniem życia w jednym z mieszkań w kamienicy przy ul. Łaziebnej w Lesznie.

Obie służby otrzymały wezwanie poprzez Centrum Powiadamiania Ratunkowego, czyli z numeru 112, na który zatelefonowała osoba zaniepokojona tym, że mieszkania przy ul. Łaziebnej nie otwiera znajdująca się w nim kobieta. Zachodziło podejrzenie, że może zasłabła i potrzebuje pomocy. CPR zaalarmował krewny kobiety.

Policjanci i strażacy przyjechali na ul. Łaziebną. Pierwsi mieli asystować drugim podczas otwierania drzwi mieszkania od zewnątrz, ale po chwili kobieta otworzyła mieszkanie. Okazało się, że słabo się czuje, więc strażacy udzielili jej pierwszej pomocy do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. Dalszej pomocy, także na miejscu, udzieliła kobiecie ekipa karetki. Nie było potrzeby zabierania jej do szpitala.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz