Ktoś widział tę kobietę? Wyszła z domu we wtorek i nadal nie wróciła!

reklama

Policjanci poszukują zaginionej we wtorek Justyny Cieszyńskiej. 35-latka wyszła z domu we wtorek (17 grudnia) i nadal nie wróciła. Od tamtej pory nie skontaktowała się też z rodziną.

35-letnią Justynę Cieszyńską poszukują policjanci z Lipna. Kobieta mieszka w Bobrownikach na ulicy Lipnowskiej. Od wtorku nie ma z nią żadnego kontaktu.

Justyna Cieszyńska ma 170 centymetrów wzrostu, jest szczupła. Ma proste włosy do ramion w kolorze ciemny blond, niebieskie oczy i przylegające do głowy uszy.

- W dniu zaginięcia kobieta była najprawdopodobniej ubrana w niebieską lub granatową kurtkę i czarne kozaki do kolan - informuje podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lipnie.

Policja prosi o informację w sprawie zaginionej. Wszystkie osoby, które widziały kobietę lub maja wiadomości o miejscu jej przebywania proszone są o kontakt z dyżurnym lipnowskiej jednostki pod nr. tel.: 54 231 86 00.

 fot. archiwum policji

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz