Ktoś mógł zaprószyć ogień...

reklama

Prawdopodobnie zaprószenie ognia było przyczyną pojawienia się ognia przy budynku kolejowym w Łęce Małej. Ogień nie był duży, ale pojawił się w sąsiedztwie, dlatego na miejsce natychmiast skierowano dwa zastępy strażaków.

Zgłoszenie o pożarze strażacy otrzymali po godz. 18. - Wynikało z niego, że pali się trawa przy budynku kolejowym w Łęce Małej, gmina Poniec - mówi dyżurny KP PSP Gostyń. Pożar nie był duży, ogniem objęta była powierzchnia około 10 metrów kwadratowych w sąsiedztwie budynku kolejowego. - Nasze działania polegały na podaniu jednego prądu wody - mówi dyżurny KP PSP Gostyń. Wszystko wskazuje na to, że ktoś zaprószył ogień. Do akcji skierowano zastępy JRG Gostyń i OSP Poniec.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz