Kompletnie zmiażdżony volkswagen. 23-latek w szpitalu

reklama

23-letni kierowca został poszkodowany w wyniku wypadku, do którego doszło w czwartek. W związku ze zdarzeniem policjanci apelują o bezpieczną i rozważną jazdę.

Do zdarzenia doszło około godz. 8:30 w Piaśnicy, nieopodal skrzyżowania z drogą prowadzącą w kierunku Kniewa. Mundurowych z KPP w Wejherowie o wypadku zawiadomił policjant z Pucka, który, będąc na urlopie, przejeżdżał tamtędy i zauważył samochód w rowie. Funkcjonariusz zabezpieczył miejsce zdarzenia i do czasu przyjazdu służb próbował sam wydostać kierowcą z samochodu oraz udzielić mu pomocy.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że 23-letni kierowca prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na pobocze i zatrzymał się w rowie – informuje Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie. - Samochód został mocno zniszczony, a mężczyzna był w nim zakleszczony.

Poszkodowany 23-latek został przetransportowany do szpitala. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, którzy apelują do kierowców o ostrożną jazdę.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz