Kompletnie pijany motorowerzysta stracił panowanie nad pojazdem. Trafił do szpitala

reklama

 

Policjanci WRD z Inowrocławia interweniowali w Ludzisku, gdzie motorowerzysta stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. W chwili badania miał on ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Wczoraj (01.07) około godz. 9.00 policjanci ruchu drogowego interweniowali w Ludzisku gmina Janikowo. Tam 30-letni kierujący motorowerem z nieznanych przyczyn przewrócił się wraz z pojazdem. Podczas działań na miejscu patrol ustalił też, że jadący motorowerem, nie dostosował prędkości,  stracił nad nim panowanie i uderzył w krawężnik. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

W chwili badania stanu trzeźwości motorowerzysta miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci z Janikowa wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz