Kompletnie pijany kierowca busa wyeliminowany z ruchu

reklama

Prawie 2 promile miał w organizmie kierowca dostawczego Peugeota Boxera, którego po zgłoszeniu, jakie odebrał dyżurny szubińskiego komisariatu, zatrzymali mundurowi z Kcyni. Jeszcze dziś 32-latek usłyszy zarzuty.

Zgłoszenie o tym, że od Szubina w stronę Kcyni jedzie „wężykiem” dostawczy Peugeot, dyżurny szubińskiej policji odebrał wczoraj (2.07.19) około 23.30. Na wskazaną trasę natychmiast został skierowany kcyński patrol. Długo nie trwało, jak mundurowi zauważyli auto opisane w zgłoszeniu.

Za kierownicą Peugeota siedział 32-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego. Już na pierwszy rzut oka widać było, że mężczyzna jest kompletnie pijany. Potwierdziło to badanie alkomatem, który wykazał w organizmie kierowcy prawie 2 promile alkoholu.

Auto, które prowadził 32-latek zostało zabezpieczone na okolicznym parkingu, a kierowcę mundurowi dowieźli do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc. Jeszcze dzisiaj (3.07.19) mieszkaniec powiatu poznańskiego usłyszy zarzuty za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu kara do 2 lat więzienia. Jego zachowanie oceni sąd.

Na słowa uznania zasługuje postawa zgłaszającego, który widząc niebezpieczną jazdę kierowcy „dostawczaka” nie zawahał się, aby o swoich podejrzeniach powiadomić odpowiednie służby. Być może zapobiegł tragedii.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz