Kompletnie pijana spowodowała kolizję

reklama

Policjanci z Nakła w trakcie wykonywania czynności na miejscu kolizji drogowej zatrzymali pijaną kierującą, która ją spowodowała. Kobieta za swój czyn odpowie przed sądem.

W poniedziałek (29.07.19) przed godz. 12 dyżurny z nakielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w Nakle na skrzyżowaniu nakielskiej obwodnicy z ul. Mrotecką. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani policjanci. 

Mundurowi ustalili przebieg zdarzenia. Okazało się, że kierująca pojazdem marki Opel Astra, nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzyła w tył fiata ducato. Policjanci zbadali trzeźwość kierowców uczestniczących w zdarzeniu. Badanie to wykazało, że kierująca pojazdem opel astra, 45-letnia mieszkanka gminy Mrocza była kompletnie pijana. 
Kobieta miała w organizmie prawie 2 promile alkoholu, dlatego straciła prawo jazdy i niebawem usłyszy zarzuty za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej. Grożą jej 2 lata więzienia.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz