Klimkówka. Znaleziono mężczyznę z obrażeniami

reklama

Jak się dowiaduje redakcja GORLICE24.pl do Klimkówki skierowano załogę śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które ma wziąć na pokład mężczyznę, który został znaleziony kilkanaście minut temu z poważnymi obrażeniami. 

[NAPISALISMY]

Wstępnie udało nam się poznać niektóre szczegóły związane z porannymi wydarzeniami nad Zalewem Klimkówka. 

W okolicy zalewu w budowie znajduje się jeden z domków wypoczynkowych. Na jego terenie wczoraj miała odbywać się impreza towarzyska, która zakończyła się już dziś po północy. Zdaniem świadków po opuszczeniu domku przez uczestników imprezy miał pozostać w nim jedynie mężczyzna, którego rano w ciężkim stanie córka znalazła na budowie. Wszystko wskazuje na to, że poszkodowany chciał wyjść na balkon, którego w obiekcie jeszcze nie ma i z wysokości pierwszego piętra spadł na dół doznając licznych obrażeń. 

Nieprzytomny mężczyzna za pośrednictwem śmigłowca LPR został przetransportowany do szpitala, nadal znajduje się w śpiączce.


 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz