Kilkaset działek marihuany w plecaku

reklama

W piątek policjanci zatrzymali 16-latka z Czerska, który miał w plecaku kilkaset działek suszu oraz gotówkę. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie rodzinnym, który zdecyduje o jego dalszym losie.

W piątek wieczorem patrol policji w Czersku zauważył dwóch młodych mężczyzn, którzy byli schowani w krzakach w centrum miasta. Na widok funkcjonariuszy młodzieńcy zaczęli się nerwowo zachowywać. Z oddali był wyczuwalny charakterystyczny zapach marihuany. W trakcie kontroli jeden z nich próbował uciec. Jak się okazało, 16-letni czerszczanin miał schowane w plecaku blisko 100 gramów marihuany, a także większą sumę pieniędzy. Zabezpieczony susz zostanie przesłany biegłemu sądowemu do analizy. Nieletni po przesłuchaniu został przekazany rodzicom. Policjanci ustalają, od kogo 16-latek nabył narkotyki oraz kto miał je od niego kupić. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie w Wydziale Rodzinnym i Nieletnich.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz