Kierowca Renault stracił uprawnienia za nadmierną prędkość

reklama

O 51 km/h za szybko jechał w obszarze zabudowanym kierowca Renault, którego w Krukówku skontrolowali policjanci z nakielskiej drogówki. 42-latek stracił na 3 miesiące uprawnienia do kierowania pojazdami i został ukarany wysokim mandatem.

Policjanci z nakielskiego referatu ruchu drogowego podczas codziennych służb dbają o bezpieczeństwo na trasach i eliminują z ruchu tych, którzy poruszając się z nadmierną prędkością stwarzają zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

W ostatnich dniach, podczas obserwacji ruchu pojazdów przemieszczających się przez Krukówko mundurowi zauważyli przejeżdżające przez miejscowość z dużą prędkością Renault. Pomiar dowiódł, że kierowca auta przekroczył prędkość dozwoloną w obszarze zabudowanym o 51 km/h.

42-letni mieszkaniec Lubina został ukarany mandatem i czasowo zatrzymano mu uprawnienia do kierowania pojazdami. Dokument odzyska za 3 miesiące.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz