Jepp był za szeroki...

reklama

Pieszy trafił do szpitala po tym jak został potrącony przez samochód osobowy. Do zdarzenia doszło późnym wieczorem, kiedy kierowca cofał autem. Nie zauważył mężczyzny, który przechodził przez jezdnię.

Wszystko wydarzyło w sobotę 8 czerwca około godz. 22:30 na ul. Droga Lisia w Borku Wlkp. w okolicy miejscowego Posterunku Policji. - Kierujący samochodem marki Jeep Cherokee doprowadził podczas cofania do zderzenia z pieszym, który chciał przejść przez jezdnię. Poszkodowany pieszy w wieku 33 lat, odniósł drobne obrażenia w postaci otarć naskórka - mówi asp. Adrian Polerowicz, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Gostyniu. Uczestnicy zdarzenia, to mieszkańcy powiatu. Obaj byli trzeźwi. 43-letniego kierującego policjanci ukarali mandatem karnym w wysokości 220 złotych.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz