Jeden zasnął na kółkiem, a kolejni kierowali po alkoholu

reklama

W piątek (07.06) przed godz. 05.00  na autostradzie A1 w Lisewie kierujący Citroenem jadąc w kierunku Gdańska, na skutek zaśnięcia uderzył w bariery energochłonne. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym, był trzeźwy. 

W sobotę (08.06) po godz. 13.00 w Płutowie, funkcjonariusze chełmińskiej drogówki zatrzymali do kontroli rowerzystę, którego jazda wzbudziła podejrzenia mundurowych. Okazało się, że mężczyzna jest pijany. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało 1,80 promila alkoholu w organizmie. Tego samego dnia około godz. 18.30 w Płutowie funkcjonariusze zatrzymali motorower marki Keeway, którym jechał 41-letni mężczyzna. Podczas sprawdzenia mundurowi wyczuli od kierowcy woń alkoholu z ust. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało 0,35 promila alkoholu w organizmie. 

Za popełnione wykroczenie, nieodpowiedzialny rowerzysta został ukarany mandatem karnym, natomiast kierujący motorowerem za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara grzywny lub aresztu. 


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz