Jechał motocyklem na jednym kole. Teraz...

reklama

Chełmińscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej motocyklistę, który na ulicy Parkowej w Chełmnie jeździł na jednym kole. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

Policja nieustannie podejmuje działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa na drogach. W sobotę (08.06) przed godz. 18.00 na ul. Parkowej w Chełmnie funkcjonariusze miejscowej patrolówki zatrzymali do kontroli motocyklistę, który wykonywał niebezpieczne manewry polegające na jeździe na jednym kole. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym motocyklista został ukarany mandatem z punktami karnymi. 

Rozpoczął się sezon motocyklowy. Apelujemy o rozwagę i ostrożność oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

(10.06) po godz. 15.00 na ul. Chełmińskiej w Lisewie kierujący volkswgenem golfem w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości między pojazdami uderzył w tył volkswagena polo, który zjechał z jezdni i uderzył w bramę posesji. Kierujący byli trzeźwi. Sprawca wykroczenia otrzymał mandat.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz