Jazdę z trzema promilami zakończył kolizją

reklama

W ręce policjantów z będzińskiej drogówki wpadł wczoraj 41-letni mieszkaniec miasta, który kompletnie pijany spowodował kolizję uderzając w tira. We wtorkowe popołudnie amator jazdy "na podwójnym gazie" podróż swoją kią zakończył przy Alei Kołłątaja. Dalszym losem mężczyzny zajmie się teraz sąd i prokurator. 41-latek stracił już prawo jazdy, dodatkowo grożą mu 2 lata więzienia.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w Będzinie przy Alei Kołłątaja. Kompletnie pijany 41-letni mieszkaniec miasta postanowił usiąść za kierownicą swojej kia mimo, iż w jego ciele znajdowało się ponad 3 promile alkoholu. Skutki jazdy z takim stężeniem alkoholu w organizmie można było z góry przewidzieć. Swoją jazdę 41-latek zakończył w rejonie skrzyżowania alei z ulica Koszelew. Amator jazdy "na podwójnym gazie" stracił już prawo jazdy. Dodatkowo grozi mu jeszcze kara 2 lat więzienia.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz